O Autorze

Piotr Nowiński – programista i designer, od ponad dziesięciu lat w branży, od ponad sześciu lat udzielający się pod własną marką, Creo Ignis.

Zawodowo, od kilku lat skupiam się przede wszystkim na projektowaniu Single Page Applications w JavaScript, przy wykorzystaniu bibliotek React i Redux. Wcześniej zajmowałem się projektowaniem witryn i serwisów internetowych opartych o platformę WordPress, prowadziłem spółkę informatyczną TA Group, ogarniałem projekty w paru agencjach interaktywnych i, wreszcie, przez ponad rok współtworzyłem elektroniczny magazyn dla inwestorów i przedsiębiorców technologicznych Proseed jako lead designer.

Jestem perfekcjonistą cierpiącym na chroniczny brak czasu ze względu na życie zawodowe i rodzinne.

Uwielbiam RPG, gry planszowe i komputerowe – zwłaszcza produkcje niezależne.  W wolnych chwilach piszę, projektuję własne kampanie roleplayowe, pracuję nad własnymi projektami webowymi lub planszówkami, słucham muzyki lub urozmaicam sąsiadom dzień gitarą elektryczną, tworzę. Swego czasu sporo grywałem również w Magic: The Gathering, obecnie zamieniłem to hobby na latanie samodzielnie skonstruowanymi modelami R/C.

W sieci znaleźć można mnie na Twitterze i Facebooku, przesiaduję również na Behance (konto firmowe tutaj).

Profil zawodowy dostępny na LinkedIn.