O Autorze

Piotr Nowiński

Piotr Nowiński – grafik i programista, od prawie dziesięciu lat w branży, od ponad dwóch lat udzielający się pod własną marką, Creo Ignis. Oprócz tego, szczęśliwy mąż i ojciec.

Wcześniej miałem okazję zarządzać jednym z oddziałów AIP w Warszawie, prowadzić spółkę TA Group, ogarniać projekty w paru agencjach interaktywnych i, wreszcie, przez ponad rok współtworzyć elektroniczny magazyn dla inwestorów i przedsiębiorców technologicznych Proseed jako lead designer.

Jestem perfekcjonistą, zafascynowanym systemem WordPress i wszelkimi nowinkami technologicznymi związanymi z projektowaniem na potrzeby Internetu.

Uważam, że skuteczność przekazu jest ważniejsza niż efektowność jego strony wizualnej (co oczywiście nie znaczy, że można ją pomijać).

Uwielbiam gry planszowe i komputerowe – zwłaszcza produkcje niezależne.  W wolnych chwilach piszę, pracuję nad własnymi projektami webowymi lub planszówkami, słucham muzyki lub urozmaicam sąsiadom dzień gitarą elektryczną, tworzę. Grywam również w Magic: The Gathering.

W sieci znaleźć można mnie na Twitterze i Facebooku, przesiaduję również na Behance (konto firmowe tutaj).

Profil zawodowy dostępny na LinkedIn i Goldenline.